Oferta dla zakładów produkcyjnych Monika 2020-02-06
Artboard 51 copy

Klienci o IPLAS

"Współpraca z SPIID zaowocowała uruchomieniem systemu IPLAS i jego elementów: modułu Gateway, usługi przetwarzania danych w chmurze, monitorów do podglądu stanu bieżącej produkcji na hali produkcyjnej oraz portalu raportowego z pulpitami dopasowanymi do naszych potrzeb - polecamy!"
Cennik IPLAS

Cennik dla podejścia wykorzystującego
chmurę danych

Dane pobierane są z 2 niezależnych maszyn, dla każdej maszyny obserwowanych jest 14 wartości, które odczytywane są co 5 sekund, ale przesyłane tylko, jeśli z taśmy zjedzie nowy produkt. Maszyna produkuje około 3000 sztuk produktu na dobę.

Wielkość wolumenu danych dla jednej maszyny to 42 tysiące odczytów na dobę. Dla dwóch maszyn to 84 tysiące. Dla tego klienta abonament w rozwiązaniu chmurowym przy umowie na dwa lata wyniósłby 900 zł.
Cennik IPLAS

Cennik dla instalacji IPLAS
w Twojej infrastrukturze

Instalacja on-premises?

W przypadku instalacji systemu IPLAS w Twojej infrastrukturze, dokonując zakupu stajesz się właścicielem dożywotniej licencji systemu IPLAS. W odróżnieniu od podejścia wykorzystującego chmurę danych, cena nie zależy od wielkości wolumenu przetwarzanych danych ani od długości umowy.
analizujesz-i-wizualizujesz-dane
Cennik IPLAS

Niezależnie, którą opcję wybierzesz,
z Naszej strony otrzymujesz:

rozwiazania-dopasowane
Rozwiązania dopasowane do Twojego zakładu

Wykonamy audyt, podczas którego przyjrzymy się procesom w Twoim zakładzie, wyciągniemy wnioski i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

kompleksową-pomoc
Kompleksową pomoc we wdrożeniu

Zespół naszych specjalistów przygotuje Twój zakład do wdrożenia systemu oraz sprawnie przeprowadzi proces wdrożenia systemu.

szkolenia
Szkolenia dla Twoich pracowników

Często spotykamy się z obawami, że program będzie zbyt trudny dla pracowników. Przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Ciebie i Twoich pracowników do pracy z IPLAS.

bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo Twoich danych

Szyfrujemy połączenie w oparciu o aktualnie obowiązujące standardy, porównywalne do tych, jakie obowiązują w bankowości elektronicznej. Zabezpieczamy Twoje dane przed utratą oraz niepowołanym dostępem.

aktualizację-systemu
Aktualizację systemu

W ramach naszej współpracy otrzymasz bezpłatne aktualizacje systemu. Zespół naszych ekspertów stale pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, które pomogą rozwinąć Twoja firmę.

Wsparcie-techniczne
Support techniczny

Możesz liczyć na naszą pomoc, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny. Zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoją pytania.

Zadzwoń lub napisz do nas i opowiedz o problemach i potrzebach Twojej firmy!
Nasi klienci

Oni już wybrali IPLAS