Moduły iPLAS Monika 2024-02-13
Dzięki modułowej architekturze iPLAS, masz kontrolę nad tym, jak rozwija się Twój system
zarządzania produkcją.
  • ELASTYCZNIE ROZWIJAJ SYSTEM - rozpocznij od podstawowego zestawu modułów i dodawaj nowe, gdy Twoje potrzeby rosną.
  • UNIKAJ NADMIERNYCH KOSZTÓW - wybieraj tylko te moduły, które są niezbędne dla Twojego biznesu.
  • SKALUJ TWÓJ BIZNES - możesz łatwo dostosować liczbę modułów i zasobów systemu MES do zmieniających się wymagań Twojej firmy.
MODUŁY iPLAS
ELASTYCZNIE ROZWIJAJ iPLAS DZIĘKI MODUŁOM
MONITOROWANIE ENERGII
Zwiększ kontrolę nad kosztami - inteligentne zarządzaj zużyciem, optymalizuj efektywność oraz oszczędzaj, rezultaty widzisz na swoim rachunku za prąd!
MONITOROWANIE SPRĘŻONEGO POWIETRZA
Kontroluj zużycie, eliminuj straty i utrzymuj sprężarki w optymalnym stanie, zapewniając niezawodność produkcji na każdym etapie!
MONITOROWANIE ZUŻYCIA WODY
Identyfikuj wycieki, optymalizuj zużycie i dbaj o zrównoważone wykorzystanie zasobów, aby chronić środowisko i obniżyć koszty operacyjne!
MONITOROWANIE ZUŻYCIA GAZÓW
Śledź zużycie, identyfikuj oszczędności i utrzymuj stabilność procesów produkcyjnych, aby zwiększyć rentowność i efektywność operacyjną!
MONITOROWANIE PRODUKCJI
Śledź wydajność, optymalizuj procesy i reaguj na bieżąco, aby osiągnąć doskonałość operacyjną i przewagę konkurencyjną!
ALOKACJA CZASU PRACY
Śledź produktywność, optymalizuj alokację zasobów i maksymalizuj rentowność projektów, zapewniając precyzyjne zarządzanie czasem i kosztami!
RĘCZNE ZGŁASZANIE AWARII
Eliminuj opóźnienia w reagowaniu na awarie, szybko identyfikuj problemy i działaj natychmiast!
ZAŁADUNEK TOWARÓW
Zapewnij płynność logistyczną i optymalizuj procesy załadunku towarów dzięki naszemu innowacyjnemu modułowi MES!
MODUŁ WAŻENIA
Optymalizuj swoją produkcję dzięki naszemu modułowi ważenia - precyzyjne rozwiązania oparte na wagach samochodowych i przemysłowych dla pełnej kontroli nad procesem produkcyjnym!
CMMS ZGŁASZANIE AWARII I USTEREK
Możliwość prowadzenia ewidencji i statystyk dotyczących awarii i nieplanowanych przestojów. Możliwość zgłaszania i obsługi zleceń na jednej platformie wspólnej z modułem produkcyjnym.
CMMS PRACE PREWENCYJNE
Prosty i intuicyjny system umożliwiający tworzenie cyklicznych zleceń prewencyjnych dla różnych rodzajów maszyn i urządzeń.
MODUŁ INDYWIDUALNY
Rozwiązanie indywidualne, szyte na miarę Twoich potrzeb, które optymalizuje procesy, minimalizuje koszty i zapewnia wyższą wydajność, dostosowane idealnie do wymagań Twojej firmy!
MODUŁY iPLAS
ROZWIJAMY iPLAS - ALGORYTMY OPARTE NA AI

Dostarczamy rozwiązania  personalizowane, dopasowane do indywidualnych potrzeb zakładu, w których wspomagają rozwój Twojego biznesu.


Warning: Undefined array key "background_color" in /home/iplaspl/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87

Warning: Undefined array key "background_color" in /home/iplaspl/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87
Zapewniamy opiekę, merytoryczne wsparcie systemowe i system indywidulanych szkoleń. IPLAS rośnie wraz z rozwojem Twojej organizacji.

Kliknij w ikonę YouTube i zobacz tutoriale iPLAS!

MODUŁY iPLAS
MODELE WDROŻENIA iPLAS
MODEL WDROŻENIA
PRZECHOWYWANIE DANYCH W CHMURZE

Twoje dane gromadzone są w chmurze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Miesięczny abonament uzależniony od ilości przesyłanych danych. Model przeznaczony dla firm, które nie chcą inwestować w rozwój własnej infrastruktury IT.

MODEL WDROŻENIA
INSTALACJA IPLAS NA TWOIM SERWERZE

W przypadku instalacji systemu iPLAS w Twojej infrastrukturze, dokonując zakupu stajesz się właścicielem dożywotniej licencji systemu iPLAS. Model przeznaczony jest dla firm, które posiadają własną infrastkrukturę IT lub ich uregulowania nie pozwalają na wykorzystanie chmury.

MODUŁY iPLAS
NIEZALEŻNIE OD OPCJI WDROŻENIA
Z NASZEJ STRONY OTRZYMUJESZ
rozwiazania-dopasowane
Rozwiązania dopasowane do Twojego zakładu

Wykonamy audyt, podczas którego przyjrzymy się procesom w Twoim zakładzie, wyciągniemy wnioski i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

kompleksową-pomoc
Kompleksową pomoc we wdrożeniu

Zespół naszych specjalistów przygotuje Twój zakład do wdrożenia systemu oraz sprawnie przeprowadzi proces wdrożenia systemu.

szkolenia
Szkolenia dla Twoich pracowników

Często spotykamy się z obawami, że program będzie zbyt trudny dla pracowników. Przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Ciebie i Twoich pracowników do pracy z iPLAS.

bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo Twoich danych

Szyfrujemy połączenie w oparciu o aktualnie obowiązujące standardy, porównywalne do tych, jakie obowiązują w bankowości elektronicznej. Zabezpieczamy Twoje dane przed utratą oraz niepowołanym dostępem.

aktualizację-systemu
Aktualizację systemu

W ramach naszej współpracy otrzymasz bezpłatne aktualizacje systemu. Zespół naszych ekspertów stale pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, które pomogą rozwinąć Twoja firmę.

Wsparcie-techniczne
Support techniczny

Możesz liczyć na naszą pomoc, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny. Zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoją pytania.

Współpraca z SPIID zaowocowała uruchomieniem systemu iPLAS i jego elementów: modułu Gateway, usługi przetwarzania danych w chmurze, monitorów do podglądu stanu bieżącej produkcji na hali produkcyjnej oraz portalu raportowego z pulpitami dopasowanymi do naszych potrzeb - polecamy!
- PRO CARS