O nas Monika 2020-02-06
zdjecie-grupowe-dzialanie-spiid
O NAS
ZESPÓŁ EKSPERTÓW GOTOWY NA NOWE WYZWANIA

W naszej codziennej pracy kładziemy ogromny nacisk na analizę potrzeb i oczekiwań naszych klientów. To właśnie one stanowią nasz główny motywator do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności.

Nie boimy się wyzwań, a wręcz przeciwnie – to one napędzają naszą kreatywność i determinację. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji do programowania jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

WŁAŚCICIELE FIRMY

Doktorzy informatyki z dużymi sukcesami w tworzeniu systemów IT dla branży produkcyjnej i medycznej, między innymi Ministerstwa Zdrowia.

ZESPÓŁ PRAKTYKÓW Z BRANŻY PRODUKCYJNEJ

Gwarantujemy wnikliwą analizę potrzeb klienta połączoną z audytem w zakresie dopasowania i wdrożenia systemu,

ZESPÓŁ ANALITYKÓW, DEVELOPERÓW I TESTERÓW

Dzięki ich pomocy możesz rozwijać i modyfikować w zależności od potrzeb zmieniającej się organizacji.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
pawel-marks-prezes-spiid
Współtwórca systemu iPLAS. Specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań informatycznych związanych z przetwarzaniem dużych zbiorów danych, w których kluczowa jest wydajność przetwarzania.
Dr inż. Paweł Marks
Prezes zarządu
rafal-malczok-viceprezes-spiid
W projektowaniu/tworzeniu systemu iPLAS wykorzystano jego bogate doświadczenie techniczne i merytoryczne zdobyte podczas realizacji projektów informatycznych dotyczących zagadnień hurtowni danych i analizy danych.
Dr inż. Rafał Malczok
V-ce prezes zarządu
damian-oles-programista-spiid
Kierownik zespołu programistów. Odpowiedzialny za rozwój systemu iPLAS. Do jego głównych obowiązków należy realizacja zaprojektowanych funkcjonalności i rozwiązań w systemie iPLAS.
Damian Oleś
Kierownik zespołu programistów
lukasz-kurzik-tester-spiid
W zespole iPLAS kieruje pracą zespołu testerów. Odpowiada za weryfikację rozwiązań stworzonych przez programistów. Ocenia czy działają prawidłowo i spełniają pierwotne założenia projektu.
Łukasz Kurzik
Kierownik zespołu testerów
katarzyna-koczy-customer-service-spiid
Osoba zajmująca się obsługą klienta. Z pełnym zaangażowaniem odpowiada na pytania klientów i stara się im udzielić wsparcia, wyjaśniając wątpliwości oraz pomagając w rozwiązaniu problemów.
Katarzyna Koczy
Support Manager
O NAS
CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Razem szybko i sprawnie wdrożymy system, który pozwoli Ci monitorować, optymalizować i podejmować właściwe działania w Twojej firmie!

Nasza firma gwarantuje wsparcie techniczne i pomoc. Nasz uśmiechnięty zespół jest do Twojej dyspozycji.

 

Współpraca z SPIID zaowocowała uruchomieniem systemu iPLAS i jego elementów: modułu Gateway, usługi przetwarzania danych w chmurze, monitorów do podglądu stanu bieżącej produkcji na hali produkcyjnej oraz portalu raportowego z pulpitami dopasowanymi do naszych potrzeb - polecamy!
procars
Pro-Cars
Polecamy SPIID jako doskonałego partnera biznesowego, a system iPLAS jako stabilne, wiarygodne i nowoczesne narzędzie do monitorowania procesów produkcyjnych.
grief
Greif Polska