O nas Monika 2020-02-06

IPLAS tworzą ludzie

zdjecie-grupowe-dzialanie-spiid

Zespół zawsze gotowy na nowe wyzwania!

Jesteśmy zgranym, pozytywnie nastawionym zespołem, dla którego programowanie jest zarówno pracą jak i pasją. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na korzyściach, jakie może osiągnąć klient.  Projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które pozwolą zakładom produkcyjnym pracować efektywniej, optymalizować produkcję i generować oszczędności. Analiza potrzeb i oczekiwań klientów jest naszym motorem napędowym do ciągłego rozwoju!

our team

Poznaj nasz zespół

pawel-marks-prezes-spiid
Współtwórca systemu IPLAS. Specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań informatycznych związanych z przetwarzaniem dużych zbiorów danych, w których kluczowa jest wydajność przetwarzania.
Dr inż. Paweł Marks
Prezes zarządu
rafal-malczok-viceprezes-spiid
W projektowaniu/tworzeniu systemu IPLAS wykorzystano jego bogate doświadczenie techniczne i merytoryczne zdobyte podczas realizacji projektów informatycznych dotyczących zagadnień hurtowni danych i analizy danych.
Dr inż. Rafał Malczok
V-ce prezes zarządu
damian-oles-programista-spiid
Kierownik zespołu programistów. Odpowiedzialny za rozwój systemu IPLAS. Do jego głównych obowiązków należy realizacja zaprojektowanych funkcjonalności i rozwiązań w systemie IPLAS.
Damian Oleś
Programista
lukasz-kurzik-tester-spiid
W zespole IPLAS kieruje pracą zespołu testerów. Odpowiada za weryfikację rozwiązań stworzonych przez programistów. Ocenia czy działają prawidłowo i spełniają pierwotne założenia projektu.
Łukasz Kurzik
Tester
katarzyna-koczy-customer-service-spiid
Osoba zajmująca się obsługą klienta. Z pełnym zaangażowaniem odpowiada na pytania klientów i stara się im udzielić wsparcia, wyjaśniając wątpliwości oraz pomagając w rozwiązaniu problemów.
Katarzyna Koczy
Customer Service

Co mówią o nas klienci?

Razem szybko i sprawnie wdrożymy system, który pozwoli Ci monitorować, optymalizować i podejmować właściwe działania w Twojej firmie!

Nasza firma gwarantuje wsparcie techniczne i pomoc. Nasz uśmiechnięty zespół jest do Twojej dyspozycji.

 

Współpraca z SPIID zaowocowała uruchomieniem systemu IPLAS i jego elementów: modułu Gateway, usługi przetwarzania danych w chmurze, monitorów do podglądu stanu bieżącej produkcji na hali produkcyjnej oraz portalu raportowego z pulpitami dopasowanymi do naszych potrzeb - polecamy!
procars
Pro-Cars
Polecamy SPIID jako doskonałego partnera biznesowego, a system IPLAS jako stabilne, wiarygodne i nowoczesne narzędzie do monitorowania procesów produkcyjnych.
grief
Greif Polska