Jak działamy Monika 2020-02-06
JAK DZIAŁAMY
ROZWIĄZUJEMY REALNE PROBLEMY FIRM PRODUKCYJNYCH

Wybór optymalnego oprogramowania dla firmy produkcyjnej zawsze stanowi spore wyzwanie! Zastanawiasz się czy iPLAS spełni twoje oczekiwania? Aby ułatwić ten proces stworzyliśmy własny system współpracy z naszymi klientami, który skupiony jest na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów Twojego zakładu.

JAK DZIAŁAMY
PROCES WSPÓŁPRACY Z TWOJĄ FIRMĄ
Analiza oczekiwań ETAP I
Podczas pierwszej rozmowy zbieramy informacje o Twoim zakładzie, problemach i potrzebach. Na bazie tych informacji przygotowujemy prezentację możliwości iPLAS w odniesieniu do rzeczywistych problemów Twojego zakładu.
Prezentacja ETAP II
Na spotkaniu prezentujemy możliwości iPLAS. Przygotowujemy raporty dopasowane do potrzeb zakładu. Pokazujemy co Twoja firma może zyskać dzięki oprogramowaniu iPLAS. Otrzymujesz wszystkie przygotowane materiały droga mailową po spotkaniu.
Oferta dla Twojej firmy ETAP III
Po rozmowach i ustaleniu aspektów technicznych przygotowujemy szczegółową ofertę wraz z wyceną i zakresem działań. Dzięki niej dokładnie wiesz co obejmuje oraz jak będzie wyglądał proces wdrożenia.
Wdrożenie/szkolenie ETAP IV
Dbamy o szybki i sprawny przebieg wdrożenia. Nie musisz obawiać się o obsługę oprogramowania - przeprowadzimy szkolenie wdrożeniowe Twoich pracowników oraz otrzymasz szczegółową instrukcję obsługi iPLAS.
Wsparcie zespołu ETAP V
Nasz zespół, który uczestniczył w całym procesie jest do dyspozycji również po zakończeniu wdrożenia. Wszystkie nowe potrzeby, pojawiające się wątpliwości można zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Pozostajemy w stałym kontakcie.
Rozwój i aktualizacje ETAP VI
Nasz zespół ekspertów stale rozwija system oraz dba o jego użyteczność. Dzięki tym działaniom nasz produkt jest przyjazny dla użytkowników, zorientowany na łatwą i szybką obsługę oraz realizację zadań.
JAK DZIAŁAMY
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!