Frequently Asked Questions (FAQ)

System IPLAS jest kompletnym, wielofunkcyjnym rozwiązaniem, służącym do monitorowania i optymalizacji produkcji w zakładach przemysłowych. IPLAS został stworzony przez specjalistów z firmy Systemy Przetwarzania i Integracji Danych (SPIID). Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: www.iplas.pl/program/.

System IPLAS jest przeznaczony dla średnich i dużych zakładów produkcyjnych, w których produkcja jest zautomatyzowana i odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn. IPLAS sprawdzi się w zakładach, które chcą maksymalnie wykorzystywać możliwości produkcyjne. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: www.iplas.pl/dla-kogo.

System MES (Manufacturing Execution System) to rozwiązanie wspomagające utrzymanie ruchu i organizację produkcji w przedsiębiorstwie przemysłowym. IPLAS zarówno jest, jak i nie jest jednym z nich. Oferuje funkcjonalności dostępne w innych systemach do monitoringu, jednak stojąca za nim koncepcja zdecydowanie wykracza poza standardowy system MES.

Jeśli chcesz rozpocząć korzystanie z systemu IPLAS, zacznij od bezpłatnego DEMO. Jesteś już zdecydowany, by dokonać wdrożenie w swoim zakładzie? Skontaktuj się z nami!

Zarejestruj się, korzystając z formularza dostępnego na stronie. Skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy uruchomienie pilotażowej instalacji systemu IPLAS w Twoim zakładzie. Dowiedz się więcej na temat wersji DEMO: www.iplas.pl/demo.

Dane produkcyjne można gromadzić na dwa sposoby: w chmurze lub we własnej infrastrukturze. Przeczytaj, jak wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie: www.iplas.pl/dane-produkcyjne.

Tak, system IPLAS umożliwia pobieranie danych z bardzo wielu różnych źródeł. Istnieje również możliwość wzbogacenia modułów Gateway o dodatkowe wtyczki, jeszcze rozszerzające możliwości dostępne w wersji podstawowej.

Tak, system IPLAS umożliwia pobieranie danych z bardzo wielu różnych źródeł. Istnieje również możliwość wzbogacenia modułów Gateway o dodatkowe wtyczki, jeszcze rozszerzające możliwości dostępne w wersji podstawowej.

Cena wdrożenia systemu IPLAS jest uzależniona od modelu przechowywania danych, wolumenu przetwarzania danych i zawieranego okresu umowy. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj: www.iplas.pl/cennik.

Nadal masz pytania?