Dla kogo jest system IPLAS?​

System IPLAS jest dla Ciebie, jeśli odpowiadasz za produkcję lub jesteś właścicielem zakładu produkcyjnego, którego działanie chcesz usprawnić i unowocześnić.

Do monitorowania przebiegu produkcji nie wystarczy bystre oko operatora czy kierownika utrzymania ruchu. Konieczne jest wsparcie oprogramowania, które będzie na bieżąco śledzić działanie linii produkcyjnych. Nie bez różnicy jest jednak to, który system monitoringu wybierzesz. Jeśli chcesz wybrać jak najlepiej, przetestuj bezpłatnie IPLAS, a szybko przekonasz się, że to coś więcej niż standardowy MES. 

  • IPLAS odpowiada na Twoje indywidualne potrzeby – możesz samodzielnie budować procesy przetwarzania danych i śledzić te wartości i wskaźniki, które są dla Ciebie najistotniejsze. Co więcej, jeśli w pewnym momencie zmienisz zdanie i np. zechcesz obliczać OEE dla danej maszyny nieco inaczej, IPLAS błyskawicznie przetworzy wszystkie wymagane dane od nowa i przedstawi Ci je w czytelny sposób.  
  • Z IPLAS-em dzięki systemowi alarmów i powiadomień od razu wyłapiesz przestój, spadek wydajności linii produkcyjnej czy jakości produkowanych towarów. Przystępne formy wizualizacji danych, umożliwią Ci szybkie wyciąganie trafnych wniosków.
  • System do monitoringu to doskonałe narzędzie do motywowania pracowników do efektywniejszej pracy – wystarczy, że umieścisz w zakładzie telewizor, na którym udostępnisz postęp prac na wszystkich liniach produkcyjnych w formie wykresów. Od razu będzie widać, który zespół jest liderem, a który pozostaje w tyle.

Dlaczego mam wybrać IPLAS, a nie inny system do monitoringu produkcji?

Powodów jest wiele! Przeczytaj, co jeszcze zyskasz dzięki systemowi do monitoringu i optymalizacji produkcji IPLAS, klikając TUTAJ.
Albo przetestuj go już teraz – to nic nie kosztuje ani do niczego Cię nie zobowiązuje (obiecujemy: zero haczyków!): DEMO.