IPLAS - monitoring i optymalizacja produkcji

Maksymalna wydajność produkcji

Cokolwiek produkujesz, możesz to robić sprawniej. Wystarczy zaledwie kilka tygodni, by zwiększyć wydajność produkcji o kilkanaście procent! Niemożliwe? Możliwe z IPLAS (ang. Integrated Production Lines Analytical System), oprogramowaniem do monitoringu i analizy danych produkcyjnych, które daje Ci więcej niż standardowy system MES.

Wyciągnij z danych produkcyjnych jak najwięcej!

IPLAS gromadzi, przetwarza i wizualizuje dane przemysłowe w sposób:

  • niezawodny – odczytuje je z PLC, OPC, UA, DA, Excela, HMI, ERP, baz danych i wielu innych źródeł i formatów;
  • stały – masz do nich dostęp 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie, gdzie dociera Internet. Co więcej, możesz ustawiać powiadomienia i alarmy;
  • prosty i elastyczny – intuicyjne menu i łatwa konfiguracja dają Ci więcej możliwości. Budujesz własne procesy przetwarzania danych i badasz dane produkcyjne (aktualne lub historyczne, np. sprzed kilku miesięcy) pod interesującym Cię katem, nawet nie znając języków programowania. Mierzysz to, na czym najbardziej Ci zależy!
  • atrakcyjny – wykresy, diagramy, mapy synoptyczne… to zdecydowanie nie to samo, co tabelka w Excelu! Raporty i analizy nie dość, że wyglądają lepiej, to zdecydowanie łatwiej wyciągać z nich trafne wnioski i zwiększać wydajność produkcji.
Więcej o tym, jak to działa, przeczytasz TUTAJ. A jeśli zamiast czytać, wolałbyś bezpłatnie przetestować, kliknij w przycisk DEMO