Case studies

BMZ Poland – producent baterii, akumulatorów do elektronarzędzi, rowerów elektrycznych, samochodów i autobusów.

Produkcja w BMZ Poland obejmuje wiele różnych projektów, realizowanych na liniach składających się z kilku/kilkunastu stanowisk (obsługiwanych ręcznie przez pracowników), stanowiących potok produkcyjny, kończący się wyprodukowaniem i kontrolą jakości gotowego wyrobu lub półproduktu.

Press Glass S.A. – największy niezależny europejski producent szyb zespolonych dla budownictwa z fabrykami zlokalizowanymi w kilku krajach. System IPLAS wdrożyliśmy w oddziałach w Radomsku, Miętnie, Tczewie, Tychach i Varazdinie (Chorwacja).

Press Glass jest świadomy potrzeby polepszania jakości swoich produktów i optymalizacji zużycia zasobów wykorzystywanych do procesów produkcyjnych. Celem wielu prowadzonych w przedsiębiorstwie działań jest poprawa satysfakcji klientów oraz wpływu firmy na środowisko. Jednym z mediów używanych w procesie produkcji szyb zespolonych jest woda demineralizowana stosowana do mycia szyb. W celu utrzymania właściwej jakości produktów konieczna jest okresowa wymiana wody w myjkach do szyb oraz jej właściwa filtracja.

Czy tak będzie u Ciebie?

IPLAS nie rozwiąże problemów, wpływających na niską wydajność produkcji za Ciebie, ale precyzyjnie wskaże miejsca ich występowania i czas trwania. Dzięki właściwej analizie danych, będziesz mógł podjąć działania, ukierunkowane na zlokalizowane problemy i finalnie poprawić wydajność procesu produkcyjnego.

Masz pytania? Chciałbyś zobaczyć, jak to działa? Zaplanuj bezpłatne spotkanie z naszym przedstawicielem.