Demo

Co zyskujesz

Co zyskujesz

Decydując się na wykorzystanie systemu IPLAS zyskujesz dostęp do nowoczesnej platformy analitycznej służącej do monitoringu i analizy danych produkcyjnych. Na innych stronach serwisu przedstawiliśmy aspekty dotyczące głównych cech, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa danych.

Tutaj chcielibyśmy tylko wskazać, co zyskujesz dzięki wykorzystaniu systemu IPLAS.

  • Stały dostęp do systemu monitorowania produkcji. Niezależnie, czy jesteś w domu, w biurze czy na wyjeździe – jeśli tylko masz dostęp do Internetu, masz także dostęp do monitoringu danych produkcyjnych. Na bieżąco możesz sprawdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem, a jeśli nie – interweniować.
  • Dostęp nie tylko do danych ale także do wiedzy. Dzięki temu, że integralną częścią systemu IPLAS są konfigurowalne procesy ETL możesz zobaczyć swoje dane pod różnymi kątami. Można sprawdzić bieżące wartości wybranych zmiennych, ale można także obliczyć wartości współczynników na podstawie danych sprzed kilku miesięcy pochodzących z różnych linii.
  • Atrakcyjną i interaktywną wizualizację danych. IPLAS to nie tylko zbieranie i przetwarzanie danych. System potrafi wypracowane wyniki pokazać w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Co ważne, wykresy, tabele, mierniki i pozostałe komponenty są po wyświetleniu aktualizowane, nie ma więc potrzeb przeładowywania stron. To po prostu działa!

Wiadomo już, jakie są zyski płynące z wykorzystania systemu IPLAS. Zobaczmy jeszcze, czego nie musisz robić?

  • Jeśli zdecydujesz się na podejście chmurowe, nie musisz rozbudowywać swojej serwerowni, infrastruktury sieciowej etc. Wystarczy, że będziesz miał komputer, na którym zostanie uruchomiony Gateway. My zapewnimy miejsce na Twoje dane, moc obliczeniową potrzebną na ich przeliczenie, oraz połączenie sieciowe, żebyś mógł analizować wyniki. Zadbamy także o aktualizacje i backupy.
  • Nie musisz także godzić się na chmurę. Chmura danych jest to sprzeczna z Twoją polityką bezpieczeństwa? A może wg panujących zasad dane nie powinny opuszczać Twojego Zakładu? Rozumiemy to, szanujemy i chętnie zainstalujemy całość rozwiązania na wskazanym przez Ciebie serwerze. To też będzie chmura, tyle, że Twoja prywatna – biznesowa chmura Klienta.
  • Nie musisz także kupować kota w worku ani wiązać się z nami długoletnią umową. Najpierw spróbuj, czy IPLAS to to, czego szukasz. Sprawdź wersję demo - to nic nie kosztuje. Jeśli spodoba Ci się to, co zobaczysz i będziesz chciał tego używać – przygotujemy dla Ciebie ofertę, w której - za używanie IPLAS - płatności są miesięczne.